preskoči na sadržaj

Osnovna škola - Scuola elementare Belvedere

Login
Kalendar
« Veljača 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
Prikazani događaji

Biblioteca virtuale

Tražilica ~ cerca
Forum
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka
Arhiva dokumenata
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka
Brojač posjeta
Ispis statistike od 11. 5. 2011.

Ukupno: 245047
Ovaj mjesec: 1456
Ovaj tjedan: 369
Danas: 28
Raspored zvona
Classi inferiori ~ Niži razredi
0. 07:40 - 08:25
1. 08:30 - 09:15
2. 09:20 - 10:05
veliki odmor ~ grande riposo
3. 10:25 - 11:10
4. 11:15 - 12:00
5. 12:05 - 12:50
6. 12:55 - 13:40
7. 13:45 - 14:30
 
Informacije 2019./2020.~ Informazioni 2019/2020

Razrednici nižih razreda primaju roditelje u sljedećim terminima:

UČITELJ DAN VRIJEME
Maja Fišer petak 10:25-11:10
Sabrina Peranić ponedjeljak 11:15 - 12:00
Sandra Burić petak 9:20 - 10:05  
Kari Kružić
ponedjeljak
10:25 - 11:10

Ostali učitelji nižih razreda primaju roditelje u sljedećim terminima:

UČITELJ DAN VRIJEME
sestra Gabriela utorak 12:50-13:30
Marija Komnenović utorak 10:25 - 11:10
Anja Rumac utorak 10:00 - 10:45
Davide Gugić srijeda 11:15 - 12:00

I capiclassi delle classi inferiori ricevono i genitori nei seguenti termini:

MAESTRA GIORNO ORA
Silvia Pajer martedì 10:25-11:00 
Dolores Trošelj venerdì 11:15- 12:00
Carolina Šepić mercoledì 11:15 - 12:00
Luciana Kruljac-Legac martedì 11:15-12:00

Gli altri insegnanti delle classi inferiori ricevono i genitori nei seguenti termini:

INSEGNANTE GIORNO ORA
Viviana Vukelić giovedì 10:25 - 11:15
Anja Rumac martedì 10:00 - 10:45
Katarina Kiš Badurina lunedì 8:30 - 9:15

I capiclassi delle classi superiori ricevono i genitori nei seguenti termini:

INSEGNANTE GIORNO ORA
Davide Gugić mercoledì 11:15 - 12:00
Ivana Šarić mercoledì 10:30 - 11:10
Tomislava Zečević Pedić mercoledì  11:15 - 12:00 
Nina Živković mercoledì 10:10 - 10:55

Gli altri insegnanti delle classi superiori ricevono i genitori nei seguenti termini:

INSEGNANTE GIORNO ORA
Roberto Nacinovich lunedì 10:25 - 11:00
Jenny Chinchella venerdì 12:00 - 12:30
Ingrid Baričević venerdì 14:30 - 15:00
Sara Rahelić martedì 10:10 - 10:45
Mila Mariani Šubat giovedì  11:15 - 12:00
Ante Visin mercoledì 10:15 - 11:00
Viviana Perić lunedì 11:15 - 12:00
Albert Merdžo martedì 11:15 - 12:00
Orjen Petković martedì 10:50-11:50
Lucilla Micheli Marušić venerdì 8:30-9:15
Katarina Kiš Badurina lunedì 8:30-9:15 
Ksenija Linić martedì 11:15 - 12:00
     
     

 

 

 

preskoči na navigaciju