preskoči na sadržaj

Osnovna škola - Scuola elementare Belvedere

Login
Kalendar
« Kolovoz 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Prikazani događaji

Biblioteca virtuale

Tražilica ~ cerca
Forum
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka
Arhiva dokumenata
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka
Brojač posjeta
Ispis statistike od 11. 5. 2011.

Ukupno: 256467
Ovaj mjesec: 1712
Ovaj tjedan: 347
Danas: 16
Raspored zvona
Classi inferiori ~ Niži razredi
0. 07:40 - 08:25
1. 08:30 - 09:15
2. 09:20 - 10:05
veliki odmor ~ grande riposo
3. 10:25 - 11:10
4. 11:15 - 12:00
5. 12:05 - 12:50
6. 12:55 - 13:40
7. 13:45 - 14:30
 
Informacije 2020./2021.~ Informazioni 2020/2021

Razrednici nižih razreda primaju roditelje u sljedećim terminima:

UČITELJ DAN VRIJEME
Maja Fišer petak 10:25-11:10
Sabrina Peranić ponedjeljak 11:15 - 12:00
Sandra Burić petak 9:20 - 10:05  
Kari Kružić
ponedjeljak
10:25 - 11:10

Ostali učitelji nižih razreda primaju roditelje u sljedećim terminima:

UČITELJ DAN VRIJEME
sestra Gabriela utorak 12:50-13:30
Marija Komnenović utorak 10:25 - 11:10
Anja Rumac utorak 10:00 - 10:45
Davide Gugić petak 9:45 - 10:25

I capiclassi delle classi inferiori ricevono i genitori nei seguenti termini:

MAESTRA GIORNO ORA
Silvia Pajer martedì 10:25-11:00 
Dolores Trošelj venerdì 11:15- 12:00
Carolina Šepić mercoledì 11:15 - 12:00
Luciana Kruljac-Legac martedì 11:15-12:00

Gli altri insegnanti delle classi inferiori ricevono i genitori nei seguenti termini:

INSEGNANTE GIORNO ORA
Viviana Vukelić giovedì 10:25 - 11:15
Anja Rumac martedì 10:00 - 10:45
Katarina Kiš Badurina lunedì 8:30 - 9:15

I capiclassi delle classi superiori ricevono i genitori nei seguenti termini:

INSEGNANTE GIORNO ORA
Davide Gugić venerdì 9:45 - 10:25
Ivana Šarić mercoledì 10:20 - 10:45
Nina Juretić lunedì  9:45 - 10:25 
Nina Živković mercoledì 10:30 - 11:10

Gli altri insegnanti delle classi superiori ricevono i genitori nei seguenti termini:

INSEGNANTE GIORNO ORA
Roberto Nacinovich lunedì 10:30 - 11:30
Jenny Chinchella    
Ingrid Baričević    
Sara Rahelić giovedì 10:30 - 11:10
Mila Mariani Šubat giovedì  12:40 - 13:00
Marin Cucančić mercoledì 9:45 - 10:25
Viviana Perić venerdì 10:30 - 11:10
Tomislava Zečević Pedić martedì 9:45 - 10:25
Orjen Petković mercoledì

8:45-9:00 (cell. scolastico) 16:00 - 17:00 (mail)

Lucilla Micheli Marušić mercoledì 9:45 - 10:25
Katarina Kiš Badurina mercoledì 10:15 - 10:45 
Ksenija Linić martedì 10:40 - 11:10

 

Gli indirizzi della posta elettronica dei rispettivi insegnanti:

INSEGNANTE E-MAIL
Tomislava Zečević Pedić tomislava.zecevic-pedic@skole.hr
Roberto Nacinovich roberto.nacinovich@skole.hr
Sara Rahelić sara.rahelic@skole.hr
Nina Živković nina.zivkovic1@skole.hr
Jenny Chinchella jenny.chinchella@skole.hr
Nina Juretić nina.juretic2@skole.hr
Marin Cucančić marin.cucancic@skole.hr
Katarina Kič Badurina katarina.kis@skole.hr
Ivana Šarić ivana.saric22@skole.hr
Davide Gugić davide.gugic@skole.hr
Lucilla Micheli Marušić lucilla.micheli-marusic@skole.hr
Viviana Perić viviana.peric@skole.hr

 

 

preskoči na navigaciju